Opony na każdą pogodę można stosować zarówno latem, jak i zimą

opony zimowe

Wyzwaniem w miarę zbliżania się zimy jest terminowe zamontowanie opon zimowych. Opony letnie nie są przystosowane do warunków zimowych, więc nie można oczekiwać, że będą działać w takich warunkach i wierzcie mi, że nie. Opony letnie twardnieją, gdy temperatura spada poniżej zera i nie mają wzoru bieżnika, który mógłby zwalczyć śnieg i lód. To sprawia, że ​​są bardzo złym wyborem na zimę.

Jeśli czujesz, że zimy nie są tak złe, że możesz sobie poradzić bez opon zimowych, a opony zimowe nie są obowiązkowe w kraju, w którym mieszkasz, to opony na każdą pogodę mogą być dla Ciebie. Ponieważ opony na każdą pogodę mogą być używane przez cały rok, nie musisz martwić się o prognozę pogody. Możesz jeździć równie bezpiecznie latem, jak zimą. To sprawia, że ​​te opony są idealne na te warunki, które nie zawsze uzasadniają przejście na opony zimowe, ale nadal chcesz mieć opony z homologacją zimową, gdy tylko pojawi się zima.

Na takie okazje sprawdzają się opony zimowe do samochodów osobowych. Latem zachowują się jak opony letnie, a zimą jako opony zimowe. Pozostają miękkie przez cały zakres temperatur i mogą zapewnić przyczepność i przyczepność o każdej porze roku, ponieważ również bieżnik zaprojektowany do jazdy zarówno latem, jak i zimą.

Jest to zdecydowanie wygodna opcja dla obszarów o szybko zmieniających się warunkach pogodowych, ponieważ eliminuje się konieczność zmiany opon na odpowiedni sezon. Dlatego nigdy nie będziesz zaskoczony żadnymi warunkami pogodowymi. Musisz jednak obracać opony, aby wyrównać zużycie, ponieważ nie zmieniasz opon.

Więcej informacji na temat opon całorocznych dopuszczonych do jazdy zimą można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top